Horoskop, 29 Shtator 2021, 14:00

Waw, Meri paska një super lajm: Kjo shenjë horoskopi gjen dashurinë më në fund

XING

Waw, Meri paska një super lajm: Kjo shenjë horoskopi gjen

Romane, eros dhe dashuri. Pasion vetem pasion, kështu i përshkruan Meri këto ditë. Një prej shenjave do gjejë dashurinë, të tjera do forcojnë lidhjen.

Dashi
Keni mundesine te dashuroheni me nje pasion rinor, te flaktë dhe adoleshent. Mund te çlironi llaven e bllokuar e te pervuajtur te ndjenjave tuaja flirtuese

Demi
Planetet do ju tregojne se pa pasion, parate nuk do kene vleren e duhur. Nese ne çift perfitoni vetem para do ndjeheni vertet keq. Nje shoku juaj do behet pasioni juaj erotik. Do beni nje martese per pasion

Binjaket
Ju duhet nje Akrep ne jeten tuaj t'ju japi zjarrin qe ju mungon. Ky zjarr do ju kujtoj qe pervec nje pijeje te mire zjarri ju ndriçon fytyren naten

Gaforrja
Nje afrimitet me dike te shenjes se Peshqve dhe Akrepit. Do luhet nje veper shekspiriane ndjenjash, erosi dhe tradhetie

Luani
Iken macha dhe luajne minjte. Do krijoni nje ambjent lufte romantizmi dhe jete te forte intime me dike qe e keni pasion

Virgjeresha
Pasioni nuk ju le dhe juve pa prekur. Do donit te shijonit rolin e gruas apo burrit te dashuruar ne nje takim si heren e pare. Por mund te ndodh dhe nje dashuri me shikim te pare

Peshorja
Ju po perpiqeni te ekuilibroni marredheniet tuaja llogjikisht, por do ndodh dicka qe do ju pasionoj ne nje menyre te tille sa nuk do kuptoni realitetin nga endrra

Akrepi
Me broçkulla dhe fjale jeni ngopur keshtu qe sot duhet te tregoni se jeni shume shume nje ujk i uritur, por qe nuk doni te hani sorra. Direkt ne thela te majme

Shigjetari
Sot eshte dita juaj me fat ne dashuri. Shigjeta e Erosit do ju godas aty ku nuk mendonit se do arrinte asnje shenjester ne drejtimin tuaj. Shigjeta do shkoj fort dhe bindshem tek ju

Beicjapi
Rendesia e dites ka te bej me respektin e tradites por nese pasioni ju pret rrugen kjo do te thote qe ka ardhur momenti ta jetoni. Dashuria ju fton ne marrezi

Ujori
Peshkun ne zemer dhe Akrepin ne shtepi, kjo do jete situata juaj. Po kush tha qe nuk mund te beni nje deklarate te bukur dashurie madje duke shpenzuar para

Peshqit
Do jeni plot energji, fantazi dhe nuk ju duhet gje tjeter vetem te çani detet e lumturise tuaj erotike. Kujdes nga Helmi i Akrepit por mund ta shijoni nese beni kujdes.