Showbizz Shqiptar, 21 Nëntor 2022, 20:49

Zbulohet kush do të jetë krah Olti Currit si opinioniste e 'Big Brother VIP Kosova'

XING

Zbulohet kush do të jetë krah Olti Currit si opinioniste e 'Big

“Big Brother Vip Kosova” do të fillojë më datën 5 dhjetor dhe tashmë nga dita në ditë po zbulohen detaje të reja.

Zbulohet kush do të jetë krah Olti Currit si opinioniste e 'Big

Vetëm së fundmi është konfirmuar se ish-miss Kosova, Afërdita Paqarada, do të jetë opinionistja e dytë e reality-showt. Ajo do të ulet krah Olti Currit, i cili do të jetë gjithashtu opinionist.

Zbulohet kush do të jetë krah Olti Currit si opinioniste e 'Big

Kujtojmë se moderatorë të reality showt do të jenë Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)