Showbizz Shqiptar, 16 Mars 2023, 23:30

Xhuli kapet keq me Stresin: 10 meshkuj si ti i fus në xhep

XING

Xhuli kapet keq me Stresin: 10 meshkuj si ti i fus në xhep

Finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova po vjen dhe tensioni në shtëpi po ndjehet. Së fundmi, Stresi dhe Xhuli e patën një bisedë ku kjo e fundit edhe e thumboi duke i thënë: “10 meshkuj si ti i shti në xhep”.

Sipas Xhulit, Stresi nuk është mjaftueshëm burrë. Reperi nga ana tjetër i tha se ajo e keqtrajton figurën e femrës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)