Showbizz Shqiptar, 23 Janar 2023, 12:15

Votoni/ Eni, Olta, Tea, apo Kristi, kush doni të largohet të martën nga BBV?

XING

Votoni/ Eni, Olta, Tea, apo Kristi, kush doni të largohet të

Të nominuarit e kësaj jave në Big Brother VIP janë Eni, Olta, Tea dhe Kristi. Cili është banori që do donit të largohet të martën? 

Votoni në sondazhin e mëposhtëm:

Poll