Showbizz Shqiptar, 23 Janar 2023, 17:16

Vjen në jetë Iarti, blogerja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë

XING

Vjen në jetë Iarti, blogerja shqiptare bëhet nënë

Blogerja shqiptare, Marigona Xhaferri është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, Besarti me anë të një postimi në Instagram.

Vjen në jetë Iarti, blogerja shqiptare bëhet nënë

Marigona ka sjellë në jetë një djalë, të cilit i kanë vendosur emrin e veçantë “IARTË”.

"IARTË Xhaferi!

Mirë se erdhe në këtë botë bir!

Mami dhe babi do jenë këtu për të të mbrojtur deri sa një ditë të na mbrosh ti!

Motra do të dojë si të voglin e saj deri sa një ditë të bëhet e vogla jote!

Gjyshërit do thurrin ëndrra për ty deri sa një ditë t'i kthesh në realitet ato dhe të ndriçosh emrin e tyre!

Shqipëria dhe Kosova do jenë atdheu yt deri sa një ditë ti të jesh gjithçka për ato!

Uroj me shpirt që në këtë jetë të bëhesh një bir i artë, një vëlla i artë, një nip i artë, një atdhetar i artë!

Falenderoj të madhin Zot që mami dhe ti jeni mirë!

I jam përjetë borxhli Marigonës; DIVA e jetës time!

Shëndet dhe fat bir!", ka shkruar Besarti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Besart Xhaferri (@besartxhaferri)