Showbizz Shqiptar, 15 Gusht 2022, 19:40

Videoja më e ëmbël/ Einxhel konfirmon shtatzëninë dhe tregon barkun e rrumbullakosur

XING

Videoja më e ëmbël/ Einxhel konfirmon shtatzëninë dhe

Einxhel dhe Dagz do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi është konfirmuar (më në fund) nga vetë moderatorja me videon më të ëmbël.

Videoja më e ëmbël/ Einxhel konfirmon shtatzëninë dhe

Einxhel ka publikuar në rrjete sociale videon më të ëmbël krah Dagzit, duke treguar dhe barkun e rrumbullakosur.

Videoja më e ëmbël/ Einxhel konfirmon shtatzëninë dhe

"Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…", ka shkruar moderatorja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Videoja më e ëmbël/ Einxhel konfirmon shtatzëninë dhe

Videoja më e ëmbël/ Einxhel konfirmon shtatzëninë dhe

Videoja më e ëmbël/ Einxhel konfirmon shtatzëninë dhe

Videoja më e ëmbël/ Einxhel konfirmon shtatzëninë dhe

Videoja më e ëmbël/ Einxhel konfirmon shtatzëninë dhe