Aktualitet, 20 Maj 2023, 00:55

Suprizon Edi Rama, fton në podcastin e tij Luiz Ejlin

XING

Suprizon Edi Rama, fton në podcastin e tij Luiz Ejlin

Kryeministri Edi Rama zhvillon podcast-in e radhës me kryetarin e sapozgjedhur të bashkisë së Shkodrës, Benet Becin dhe fituesin e “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejllin.

Ky është podcast-i i parë që Rama transmeton pas zgjedhjeve lokale të 14 majit. I ftuar është Benet Beci, kandidati i parë socialist që do të drejtojë Shkodrën dhe Luiz Ejlli, që mbështeti socialistin në fushatën elektorale.

Podcast-i i titulluar “Blu Brothërs” transmetohet të shtunën, në rrjetin social “Facebook” të Edi Ramës.