Showbizz Shqiptar, 20 Qershor 2022, 15:10

'Sunny Hill' në Prishtinë edhe në Tiranë, reagon Dua Lipa

XING

'Sunny Hill' në Prishtinë edhe në Tiranë, reagon

Ditën e sotme u bë e ditur se “Sunny Hill Festival” do të mbahet në Prishtinë dhe në Tiranë. Në Prishtinë do të mbahet në datat 4,5,6 dhe 7 Gusht, ndërsa në Tiranë në datat 26, 27 dhe 28 Gusht.

'Sunny Hill' në Prishtinë edhe në Tiranë, reagon

Menjëherë pas lajmit Dua Lipa ka reaguar me anë të një postimi në Instagram.

'Sunny Hill' në Prishtinë edhe në Tiranë, reagon

“Me një zemer plot dhe të lumtur, jam krenare të njoftoj se është vendosur që festivali ynë “Sunny Hill” do të vazhdojë në shtëpinë e tij në datat 4,5,6 dhe 7 Gusht, në Prishtinë, Kosovë, po ashtu dhe në Tiranë, Shqipëri me 26, 27 dhe 28 Gusht. Ju presim të gjithëve. Më shumë detaje priten të ndahen me ju së shpejti! Me dashuri, Dua”, ka shkruar këngëtarja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

'Sunny Hill' në Prishtinë edhe në Tiranë, reagon

'Sunny Hill' në Prishtinë edhe në Tiranë, reagon

'Sunny Hill' në Prishtinë edhe në Tiranë, reagon