Showbizz Shqiptar, 1 Gusht 2022, 14:04

Stresi dhe Keisi rikthehen bashkë? Postimet që hodhën dyshime

XING

Stresi dhe Keisi rikthehen bashkë? Postimet që hodhën dyshime

Stresi dhe Keisi kanë rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me veprimet e tyre të fundit duke ngritur dyshime se mund të jenë rikthyer sërish bashkë. Reperi ka publikuar këngën e re me titull “M’ke harru” që duket si dedikim për ish partneren e tij.

Stresi dhe Keisi rikthehen bashkë? Postimet që hodhën dyshime

Në këngë Stresi flet për një histori dashurie të përfunduar teksa shprehet se nuk do gjejë më si partnerja dhe premton se do jetë gjithmonë pranë saj. 

Sakaq, Keisi ka publikuar një video me këtë këngë në Instastory duke i hedhur akoma më shumë benzinë zjarrit.

Stresi dhe Keisi rikthehen bashkë? Postimet që hodhën dyshime

Stresi dhe Keisi rikthehen bashkë? Postimet që hodhën dyshime

Stresi dhe Keisi rikthehen bashkë? Postimet që hodhën dyshime

Stresi dhe Keisi rikthehen bashkë? Postimet që hodhën dyshime

Stresi dhe Keisi rikthehen bashkë? Postimet që hodhën dyshime