Showbizz Shqiptar, 16 Maj 2022, 15:56

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

XING

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Ish-konkurrentja e "Përputhen", e krahasuar shpesh me Bora Zemanin për ngjashmërinë e madhe që kanë, ka tërhequr vëmendje së fundmi me disa postime për Romeon.

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Së fundmi 26-vjeçarja ishte në Prizren me Mikelën, Erionin dhe Samiun, ku në një lokal performuan treshja, Elgit, Donald dhe Romeo. Ky i fundit ia ka marrë vëmendjen Efit, e cila e ka postuar disa herë duke e komplimentuar për kërcimin.

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

“Për Romeon e mora vesh kërcen bukur. Çfarë po thoja?”, shkruan Efi dhe kaq ka mjaftuar që në rrjete sociale të përflitet se ata po flirtojnë.

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet

Sozia e Bora Zemanit, Efi flirton me Romeo Veshajn, pamjet