Showbizz Shqiptar, 23 Shtator 2022, 14:16

Si kurrë më parë, Fatma Haxhialiu vjen si aktore dhe ja ku do ta shohim

XING

Si kurrë më parë, Fatma Haxhialiu vjen si aktore dhe ja ku do ta

Moderatoren Fatma Haxhialiu do ta shohim si aktore në skenën e teatrit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo me anë të një postimi në rrjete sociale. 

Si kurrë më parë, Fatma Haxhialiu vjen si aktore dhe ja ku do ta

Asaj i është besuar roli kryesor nga Kico Londo dhe do të luajë krah aktorëve të mëdhenj si Mariana Kondi dhe Julian Deda në komedinë "Një dasmë e hatashme".

Si kurrë më parë, Fatma Haxhialiu vjen si aktore dhe ja ku do ta

"Projekti im i ri do të jetë një komedi në skenën e Teatrit Shëtitës Cajupi. Roli kryesor m'u besua me shumë vlerësim nga Kico Londo dhe jam sa e emocionuar aq edhe e privilegjuar për një eksperiencë kaq të jashtëzakonshme. Jeni gati të më shikoni këtë herë si aktore teatri?", ka shkruar Fatma në rrjete sociale.

Si kurrë më parë, Fatma Haxhialiu vjen si aktore dhe ja ku do ta

Si kurrë më parë, Fatma Haxhialiu vjen si aktore dhe ja ku do ta

Si kurrë më parë, Fatma Haxhialiu vjen si aktore dhe ja ku do ta