Showbizz Shqiptar, 22 Qershor 2022, 15:48

Si dukej Xhemi 20 vite më parë

XING

Si dukej Xhemi 20 vite më parë

Xhemi Shehu është padyshim një nga moderatoret më të bukura të ekranit, por e keni parë si dukej 20 vite më parë?

Si dukej Xhemi 20 vite më parë

Po njësoj e bukur! Këtë e vërteton foto që ajo ka postuar sot në Instastory teksa shfletonte albumin e fotografive.

Si dukej Xhemi 20 vite më parë

Xhemi shfaqet me flokë të zeza, e veshur me të bardha dhe si gjithmonë shumë tërheqëse.

Si dukej Xhemi 20 vite më parë

"Koha kur bënim foto dhe lumturoheshim", shkruan moderatorja.

Si dukej Xhemi 20 vite më parë