Showbizz Shqiptar, 4 Tetor 2022, 17:24

Ritvana e thotë troç: Më pëlqen më shumë Ori sesa Bora

XING

Ritvana e thotë troç: Më pëlqen më shumë Ori

Së fundmi ish-konkurrentja e "Përputhen", Ritvana Fetahu ishte e ftuar në emsionin “Braking”, ku komplimentoi Orin për faktin se nuk përpiqet të kopjojë askënd ndërsa për Borën tha se nuk mund t’i ndryshojë asgjë.

“Tani nëse do thoja që më pëlqen Ori më shumë ndoshta nuk do ishte etike, e njëjta gjë edhe për Borën, mendoj se në ekran duhen disa filtra. Mendoj që të dyja në mënyrën e vet e bëjnë shumë mirë dhe janë shumë origjinale në formën e vet.

Më pëlqen shumë Ori që nuk përpiqet të kopjojë dhe nuk përpiqet të bëhet as një kopje e shëmtuar as e Borës apo dikujt tjetër, është e lirshme dhe duke shumë e përfshirë në situata që ndodhin aty me aq sa unë e kam ndjekut. Pastaj Bora nuk e ndryshojmë dot Borën me askënd sepse kemi përjetuar disa gjëra me Borën”, u shpreh Ritvana.