Showbizz Shqiptar, 24 Janar 2023, 13:11

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

XING

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga

Të nominuarit e kësaj jave në Big Brother VIP ishin Kristi, Tea, Olta dhe Eni. Dje xing.al publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet sonte dhe banorja më e votuar është Olta Gixhari.

Olta ka marrë 66% të votave dhe pas saj vjen Tea me 19%, Eni me 11% dhe Kristi me 3%.

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga