Showbizz Shqiptar, 23 Janar 2023, 12:47

Rezarta Shkurta pozon topless nga Maldivet

XING

Rezarta Shkurta pozon topless nga Maldivet

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha po shijojnë pushimet në Maldive. Biznesmenia ka postuar ditët e fundit foto mahnitëse nga parajsa tropikale, por foto e fundit ka marrë më shumë vëmendjen pasi është më e guximshme.

Rezarta Shkurta pozon topless nga Maldivet

Rezarta ka pozuar topless, duke hequr rrobabanjot në njërin krah e duke mbuluar gjoksin me duar. Ermali shihet krah saj i shtrirë me syze dhe këmishë.

Rezarta Shkurta pozon topless nga Maldivet

"Desha ti shpjegoja Maldivjotëve kush eshte Rozafa te ne", shkruan Rezarta teksa foto ka marrë shumë komente e komplimenta nga ndjekësit.

Rezarta Shkurta pozon topless nga Maldivet