Showbizz Shqiptar, 2 Tetor 2022, 15:36

Puthje dhe përqafime, Stresi kapet me bjonden misterioze në club

XING

Puthje dhe përqafime, Stresi kapet me bjonden misterioze në club

Jeta private e Stresit vazhdon të marrë vëmendje dhe orët e fundit po qarkullojnë disa pamje ku reperi shfaqet me një vajzë misterioze.

Puthje dhe përqafime, Stresi kapet me bjonden misterioze në club

Videoja e publikuar nga “Aferparty.al”, tregon Stresin i cili ndodhet në një club nate, ku pranë tij shihet një vajzë bjonde, të cilës i ka vendosur krahun sipër.

Puthje dhe përqafime, Stresi kapet me bjonden misterioze në club

Dyshja duket se po kalojnë mirë së bashku dhe të pranishmit kanë treguar se ata ishin shumë të afërt tërë kohën duke shkëmbyer puthje me njëri tjetrin.

Puthje dhe përqafime, Stresi kapet me bjonden misterioze në club

Puthje dhe përqafime, Stresi kapet me bjonden misterioze në club