Showbizz Shqiptar, 16 Mars 2023, 11:25

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë familjarët e Kristit

XING

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë

Në rrjet po qarkullon një video ku shihet se Olta është futur gjithashtu në tualet me Luizin dhe dera është e hapur. Ndjekësit kanë nisur të kërkojnë dënimin e aktores njëjtë siç u dënuan Luizi, Kristi dhe Maestro për të njëjtën arsye.

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë

Në faqen zyrtare të Kristit në Instagram është ripostuar videoja në fjalë me mbishkrimin: Edhe kur hyri Kristi ishte dera e hapur?

"Po Olta pse nuk dënohet?", ka shtuar personi që i menaxhon Instagramin Kristit. 

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë

Kujtojmë se Luizi, Maestro dhe Kristi janë në nominim për këtë arsye dhe njëri prej tyre do të lërë shtëpinë të Shtunën. 

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë