Showbizz Shqiptar, 12 Maj 2022, 17:40

Publikohet foto, kjo është e dashura e re e Robert Berishës

XING

Publikohet foto, kjo është e dashura e re e Robert Berishës

Robert Berisha i ftuar në “Pardon my French” në Top Albania Radio, zbuloi se ka nisur një lidhje të re dashurie. Partnerja e tij quhet Laureta dhe këngëtari tregoi se ndihet shumë i lumtur pranë saj.

Publikohet foto, kjo është e dashura e re e Robert Berishës

"Pas një pauze shumë të gjatë, 4 vite ku i kam kushtuar shumë kohë gocës, Renee-së dhe me angazhimet e mia, po ‘robi plaket kur do vetë’. Tani jam shumë i lumtur", tha ai, duke shtuar se nuk do të këtë dasmë.

Publikohet foto, kjo është e dashura e re e Robert Berishës

Por kush është Laureta? 

Publikohet foto, kjo është e dashura e re e Robert Berishës

Sipas "Prive.al", Roberti i është referuar bukuroshes nga Prishtina, Laureta Macedonci. Dëshmitarë okularë kanë rrëfyer se ata janë parë bashkë në Prishtinë së fundmi.

Publikohet foto, kjo është e dashura e re e Robert Berishës

Zhvillimi vjen pas ndarjes së Lauretës nga i fejuari i saj biznesmen, me të cilin i ka fshirë postimet nga rrjetet sociale.

Publikohet foto, kjo është e dashura e re e Robert Berishës

Publikohet foto, kjo është e dashura e re e Robert Berishës

Publikohet foto, kjo është e dashura e re e Robert Berishës

Publikohet foto, kjo është e dashura e re e Robert Berishës