Showbizz Shqiptar, 16 Mars 2023, 13:45

'Po ndërroi mendje Kiara, të pres në Florida', Luizi merr propozim nga vajza nga Korça, ja si reagoi ai

XING

'Po ndërroi mendje Kiara, të pres në Florida', Luizi

Banorët kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre dhe nuk kanë munguar as propozimet pasi një fanse i ka shkruar Luiz se nëse Kiara ndryshon mendje, ajo e pret në Florida.

Vajza nga Korça shkruan se Luizi të vishet se të dojë ai, duke i kujtuar rastet kur Kiara e ka kritikuar për rrobat që vesh.

“Ti je dashuri, inteligjencë, talent, humor, durim e shpirt i bardhë. Po ndërroi mendje Kiara, të pres në Florida se dihet që Korça me Shkodren kanë shkuar gjithmonë. Vishu si të duash”, shkruan korçarja nga Florida.

Ndërkohë Luizi i përgjigjet: "Ti qenke zemër, je flori. A ndërroj mendje? Mendje nuk ndërroj por në Florida vij bashkë me Kiarën, na prit."

'Po ndërroi mendje Kiara, të pres në Florida', Luizi