Showbizz Shqiptar, 21 Shtator 2022, 17:42

Pajtohen më në fund Arjola dhe Monika, kjo e fundit e surprizon për ditëlindje

XING

Pajtohen më në fund Arjola dhe Monika, kjo e fundit e surprizon

Arjola Demiri dhe Monika Lubonja i kanë dhënë fund hatërmbetjeve e mesa duket janë pajtuar. Dy aktoret, të cilat ishin të pandashme gjatë "Big Brother VIP", e prishën miqësinë pas daljes nga shtëpia.

Pajtohen më në fund Arjola dhe Monika, kjo e fundit e surprizon

Shpeshherë në rrjete sociale nuk kanë munguar thumbimet dhe ironitë ndaj njëra-tjetrës. Por Monika i ka surprizuar të gjithë me veprimin e saj të fundit duke uruar publikisht Arjolën për ditëlindje.

Pajtohen më në fund Arjola dhe Monika, kjo e fundit e surprizon

“U bëfsh 100 vjeç Arjola. Me një zemër të pastër si gjithmonë të uroj gjithë të mirat, suksese kudo! Të puth dhe sa më bukur kalofsh sot!”, është shprehur Monika në një video në postuar në Instagram duke etiketuar edhe Arjolën. Kjo e fundit e ka ripostuar videon, por pa dhënë asnjë koment.

Pajtohen më në fund Arjola dhe Monika, kjo e fundit e surprizon