Showbizz Shqiptar, 23 Janar 2023, 12:10

Olta: Vetëm do shaj që ta zeroj shifrën. Nëse e fitoj BB nuk dua asnjë lek

XING

Olta: Vetëm do shaj që ta zeroj shifrën. Nëse e fitoj BB nuk

Olta është shprehur e revoltuar që banorët votuan ta nxirrnin Luizin dhe Efin nga dhoma ku qëndronin. Ajo u shpreh se Luizi është shkaktar që çmimi i madh është ulur, prandaj sot e tutje do veprojë njësoj.

Madje Olta bëri një deklaratë të fortë duke thënë se nëse e fiton Big Brother nuk do asnjë lekë.

"Vetëm do shaj që ta zeroj shifrën. Nëse e fitoj BB nuk dua asnjë lek. S’kam nevojë fare. Unë do harxhoj gjithë shifrën deri në fund", tha Olta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)