Showbizz Shqiptar, 16 Mars 2023, 09:31

Olta surprizohet nga bashkëshorti, Dori ka dy fjalë dhe për Luizin

XING

Olta surprizohet nga bashkëshorti, Dori ka dy fjalë dhe për

Banorët e Big Brother VIP kanë lexuar së fundmi mesazhet e ardhura në "Big love". Aktorja Olta Gixhari është surprizuar me një mesazh të ëmbël nga bashkëshorti, me të cilin ka dhe një djalë të quajtur Amar.

Olta surprizohet nga bashkëshorti, Dori ka dy fjalë dhe për

Dori e ka konsideruar Oltën dhuratën më të bukur të jetës së tij, ndërkohë që dy fjalë i ka pasur dhe për Luizin.

“Je dhurata ime më e bukur! Të kam jetën time dhe vdes për ty! Dhe boll me ftesa për Valencia se s’kemi hotel. Dhe thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty pa ardh dita të futet dhe Amari! Të puth shumë. Dori”, i ka shkruar ai.

Olta surprizohet nga bashkëshorti, Dori ka dy fjalë dhe për

Olta është emocionuar shumë nga mesazhi i partnerit. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)