Showbizz Shqiptar, 22 Janar 2023, 22:09

Olta bën deklaratën e fortë: Jam shumë e varur psikologjikisht nga bashkëshorti im

XING

Olta bën deklaratën e fortë: Jam shumë e varur

Gjatë një bisede me banorët, Olta Gixhari ka rrëfyer të tjera detaje nga marrëdhënia me bashkëshortin e saj misterioz. Ajo është shprehur se është shumë e varur psikologjikisht nga partneri dhe se pas çdo veprimi që bën në Big Brother i del para syve ai.

Olta bën deklaratën e fortë: Jam shumë e varur

“Ndonjëherë nuk i gjej fjalët për ta shpjeguar pse vendosa të vi këtu. Sepse unë praktikisht e kisha harruar Oltën komplet, e kisha lënë çdo gjë. Për mua familja është gjithçka. Ata të dy i dua shumë. Nuk jetoj dot pa ata. Për mua është sfidë më vete, se jam shumë e varur psikologjikisht nga burri im. Jam totalisht e varur nga ai. Unë kam nevojë për fjalën e atij për çdo hap që hedh. Unë që dukem femër e fortë, kam varësi psikologjike nga ai njeri të frikshme. Unë çdo veprim që bëj këtu më del para syve ai", është shprehur aktorja.

Olta bën deklaratën e fortë: Jam shumë e varur

Kujtojmë se Olta dhe bshkëshorti janë prindër të një djali i cili quhet Amar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Olta bën deklaratën e fortë: Jam shumë e varur