Showbizz Shqiptar, 12 Maj 2022, 19:48

Nuk shkoi në finale, por shihni ç'bën për Ronelën publiku në Itali

XING

Nuk shkoi në finale, por shihni ç'bën përRonela Hajati ka qenë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale pas performancës në Eurovision, ku ndezi skenën dhe i ktheu të gjithë sytë nga vetja. Por ndonëse nuk arriti të shkonte në finale, këngëtarja ka fituar dashurinë e publikut.

Nuk shkoi në finale, por shihni ç'bën për

Këtë e vërteton dhe video e saj e fundit e postuar në Instagram ku shihet se publiku në Itali është çmendur teksa ajo performon "Sekret".

Nuk shkoi në finale, por shihni ç'bën për

Ronela s’mundi ta lë skenën pasi turma nuk ndalonte duke duartrokitur dhe përmendur emrin e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Nuk shkoi në finale, por shihni ç'bën për

Nuk shkoi në finale, por shihni ç'bën për