Showbizz Shqiptar, 15 Maj 2022, 13:56

Nuk shkoi në finale, Albërije Hadërgjonaj thumbon Ronela Hajatin

XING

Nuk shkoi në finale, Albërije Hadërgjonaj thumbon Ronela Hajatin

Ronela Hajati nuk u kualifikua në finalen e madhe të Eurovisionit. Performanca e saj pati mbështetje të madhe nga publiku, por jo nga juritë profesioniste. 

Nuk shkoi në finale, Albërije Hadërgjonaj thumbon Ronela Hajatin

Së fundmi, këngëtarja Albërije Hadërgjonaj e ka thumbuar publikisht. Ajo ka publikuar në Instastory një video të Rona Nishliut në skenën e madhe të Eurovisionit në vitin 2012. Rona përfaqësoi Shqipërinë me këngën "Suus" dhe shënoi arritjen më të madhe të vendit tonë në Eurovision ndër vite, duke u rradhitur e pesta në tabelën përfundimtare. 

Nuk shkoi në finale, Albërije Hadërgjonaj thumbon Ronela Hajatin

"Me këtë nuk qeshi Europa po na zbardhi faqen", ka shkruar Albërija si thumb ndaj Ronelës.

Nuk shkoi në finale, Albërije Hadërgjonaj thumbon Ronela Hajatin

Nuk shkoi në finale, Albërije Hadërgjonaj thumbon Ronela Hajatin

Nuk shkoi në finale, Albërije Hadërgjonaj thumbon Ronela Hajatin

Nuk shkoi në finale, Albërije Hadërgjonaj thumbon Ronela Hajatin