Showbizz Shqiptar, 13 Maj 2022, 14:35

Një histori e re dashurie? Keisi harron Stresin dhe shfaqet krah djalit misterioz

XING

Një histori e re dashurie? Keisi harron Stresin dhe shfaqet krah djalit

Historia me Stresin është mbyllur prej kohësh dhe duket se Keisi ka nisur një jetë të re. Së fundmi, "Dosja.al" ka publikuar një foto të bukuroshes me një djalë misterioz.

Një histori e re dashurie? Keisi harron Stresin dhe shfaqet krah djalit

Dyshja duken të afërt me njëri-tjetrin, teksa konsumojnë një gotë verë. Ende nuk dihet raporti konkret mes tyre, por kudo në rrjet po flitet se kemi të bëjmë me një histori të re dashurie.

Një histori e re dashurie? Keisi harron Stresin dhe shfaqet krah djalit

Kujtojmë se në dokumente Keisi vazhdon të jetë e martuar me Stresin. 

Një histori e re dashurie? Keisi harron Stresin dhe shfaqet krah djalit

Një histori e re dashurie? Keisi harron Stresin dhe shfaqet krah djalit

Një histori e re dashurie? Keisi harron Stresin dhe shfaqet krah djalit

Një histori e re dashurie? Keisi harron Stresin dhe shfaqet krah djalit