Showbizz Shqiptar, 23 Nëntor 2022, 00:06

Në rrugët e Parisit, Alketa Vejsiu shfaqet duke kënduar me të atin

XING

Në rrugët e Parisit, Alketa Vejsiu shfaqet duke kënduar me

Alketa Vejsiu ka bërë një udhëtim për në Paris, ku e ka shoqëruar edhe i ati, me të cilin ka një marrëdhënie shumë të ngushtë. Moderatorja ka postuarnjë video ku ata shfaqen së bashku duke kënduar në rrugë një këngë të famshme franceze.

“Ne Paris duke kenduar me Babin tim qe per mua ka zerin me te bukur ne bote  Babo Shpirti dashuria ime pare dhe e perjetshme”, shkruan Alketa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)