Showbizz Shqiptar, 23 Janar 2023, 20:46

Në pritje të ëmbël? Reagon Sara Berisha

XING

Në pritje të ëmbël? Reagon Sara Berisha

Mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin "Zemër Luana", Young Zerka la të kuptohej se Sara Berisha dhe Dj PM do të bëheshin së shpejti prindër. “Ashtu si Pm dhe Dagz do të bëhet baba", tha  Zerka, i ngacmuar nga Luana e cila e pyeti: Është Sarah shtatzënë? Nëse është e vërtetë i urojmë të jetë mirë!

Në pritje të ëmbël? Reagon Sara Berisha

Zerka e kaloi duke qeshur, por si qëndron e vërteta? Në lidhje me këtë ka reaguar vetë Sara.

Në pritje të ëmbël? Reagon Sara Berisha

Në një postim në rrjete sociale blogerja ka shkruar se nuk është në pritje të ëmbël. Pra ende nuk kemi asgjë të re nga jeta e çiftit.

"JO njerez nuk jam shtatzane, ju lutem mos me uroni. Nje lajm kaq te rendesishem dhe te bukur do ta merrni vesh vetem nga une dhe nga askush tjeter. Ju falenderoj shume per interesimin qe tregoni dhe realisht me behet qefi shume, por kjo gje nuk eshte e vertet. Dhe ju lutem mjaft me keto lajme "Sarah&Pm ne pritje te embel" kushedi tani do ishim me 3 beba brenda vitit , aq here sa e ka dale si lajm", ka njoftuar Sara.

Në pritje të ëmbël? Reagon Sara Berisha

Në pritje të ëmbël? Reagon Sara Berisha