Showbizz Shqiptar, 16 Maj 2022, 23:27

Në një vend me Borën, Donaldi bën të papriturën

XING

Në një vend me Borën, Donaldi bën të papriturën

Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin mbrëmjen e sotme të ftuar në eventin e Valdrin Sahitit, ku ky i fundit prezantoi koleksionin e tij të ri. Dyshja janë parë për herë të parë bashkë në publik që pas përfundimit të Big Brother VIP.

Në një vend me Borën, Donaldi bën të papriturën

Bora u shfaq e veshur me një fustan nga koleksioni i ri i stilistit dhe mori vëmendjen e të gjithëve teksa sfiloi në tapetin e kuq. Nga ana tjetër, Donaldi ka bërë një veprim të papritur. Ai ka publikuar në Instastory një video ku shihet Bora Zemani.

Në një vend me Borën, Donaldi bën të papriturën

Aktori ka kapur një pjesë kur ajo po ecte në tapetin e kuq. Ndonëse nuk duken shumë detaje dhe as fytyra, pjesa fundore e fustanit ka mjaftuar për t’u dalluar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ediits.videeo (@ediits.videeo)

Në një vend me Borën, Donaldi bën të papriturën

Në një vend me Borën, Donaldi bën të papriturën

Në një vend me Borën, Donaldi bën të papriturën