Showbizz Shqiptar, 17 Shtator 2022, 18:06

Në një lidhje dashurie, Evi nuk fshihet më dhe uron publikisht Kledin

XING

Në një lidhje dashurie, Evi nuk fshihet më dhe uron publikisht

Kledi Hysaj dhe Evi Reçi janë prej disa kohësh në një lidhje dashurie. Ndonëse dyshja nuk e kanë konfirmuar me gojën e tyre, ato nuk kanë hezituar të shfaqen me njëri-tjetrin në publik. (Lexo këtu)

Në një lidhje dashurie, Evi nuk fshihet më dhe uron publikisht

Ditën e djeshme Kledi ka festuar 39 vjetorin dhe Evi e ka uruar publikisht, ndonëse jo drejtpërdrejt. Moderatorja ka publikuar në rrjete sociale një foto të saj krahas së cilës ka shkruar “Gëzuar” shoqëruar me gota shampanje.

Në një lidhje dashurie, Evi nuk fshihet më dhe uron publikisht

Për më tepër Evi ka vendosur dhe një emoji plasëse për ditëlindje duke e bërë të qartë kujt i dedikohet.

Në një lidhje dashurie, Evi nuk fshihet më dhe uron publikisht

Në një lidhje dashurie, Evi nuk fshihet më dhe uron publikisht

Në një lidhje dashurie, Evi nuk fshihet më dhe uron publikisht