Showbizz Shqiptar, 13 Maj 2022, 17:54

Ndoshta s'dini t'i bini pianos por një herë në muaj duhet ta bëni patjetër këtë që sapo bëri Ermali

XING

Ndoshta s'dini t'i bini pianos por një herë në muaj

Ermal Mamaqi është shumë aktiv në rrjete sociale, ku shpeshherë ndan me ndjekësit dhe momente nga jeta e tij duke dhënë edhe këshilla. Kështu ka bërë sot përmes një videoje ku shfaqet duke i rënë pianos.

Ermali tregon se ditën e sotme ia ka kushtuar vetes dhe këshillon që një herë në muaj të gjithë ta bëjnë këtë.

"Kjo ishte një ditë "Mua Ditë". Të paktën njeherë në muaj merreni veten me të mirë dhe mendoni vetëm si të kënaqni shpirtin. Na falni për flokët, fokus te gishtat", shkruan ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)