Showbizz Shqiptar, 24 Shtator 2022, 16:21

Mozzik thyen rekord me këngën dedikuar të bijës

XING

Mozzik thyen rekord me këngën dedikuar të bijës

Mozzik ka thyer rekord me projektin e ri muzikor dedikuar vajzës së tij, Hanës. “Të dua” mban titullin kënga që i ka prekur të gjithë me fjalët që një baba i thotë të bijës.

Mozzik thyen rekord me këngën dedikuar të bijës

Kanë kaluar 24 orë që nga publikimi i saj dhe projekti muzikor ka arritur të grumbullojë gjithsej 1.8 milionë klikime në Youtube dhe pritet që të kapë 2 milion shumë shpejt. 

Mozzik thyen rekord me këngën dedikuar të bijës

Në këtë këngë, Mozzik tregon se sa vështirë e përjeton largësinë nga e bija dhe gjithë familja e tij. 

Mozzik thyen rekord me këngën dedikuar të bijës

Ndër të tjera ai hodhi dyshime mbi arsyet e ndarjes nga Loredana, por kjo e fundit reagoi duke u shprehur se Mozzik ka pasur gjithmonë të drejtë ta takojë të bijën dhe ajo nuk e ka ndaluar.