Showbizz Shqiptar, 4 Gusht 2022, 11:02

Mosha thjesht numër, Manjola Nallbani feston ditëlindjen me bikini dhe i habiti të gjithë

XING

Mosha thjesht numër, Manjola Nallbani feston ditëlindjen me bikini dhe

Manjola Nallbani ka festuar ditëlindjen dhe ka mbushur plot 53 vjeç. Por mosha është thjesht numër për këngëtaren dhe këtë na e vërteton video që ajo ka postuar për ditëlindje. 

Mosha thjesht numër, Manjola Nallbani feston ditëlindjen me bikini dhe

Manjola ka publikuar një video nga pishina, ku shfaqet me bikini dhe në super formë duke i mahnitur të gjithë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)

“Ja te vishemi bukur me kostum si per ditelindje? Meqe na qellon ne 40 grade? Faleminderit ZOT per cdo dite e vit te jetes”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.

Mosha thjesht numër, Manjola Nallbani feston ditëlindjen me bikini dhe

Mosha thjesht numër, Manjola Nallbani feston ditëlindjen me bikini dhe

Mosha thjesht numër, Manjola Nallbani feston ditëlindjen me bikini dhe