Showbizz Shqiptar, 2 Tetor 2022, 16:03

Morena përjeton tmerr në avion: Faleminderit Zot për një tjetër jetë

XING

Morena përjeton tmerr në avion: Faleminderit Zot për një

Morena Taraku ka përjetuar një eksperiencë të frikshme në avion. Këngëtarja tregoi përmes një postimi në Instastory se ishte duke fluturuar nga Kosova për në Stamboll, aty ku jeton prej vitesh.

Morena përjeton tmerr në avion: Faleminderit Zot për një

Morena shfaqet duke filmuar veten zbathur e më pas dritaren e avionit, teksa shihet duke udhëtuar natën. Ajo falenderon Zotin që i dhuroi një jetë të dytë dhe tani është shëndoshë e mirë.

Morena përjeton tmerr në avion: Faleminderit Zot për një

"Faleminderit Zot për një tjetër jetë. Dashuro dhe kujdesu për njerëzit, jeta është e shkurtër. Sot kalova një eksperiencë të keqe teksa po fluturoja nga Kosova për në Stamboll. Mbi të gjitha falë Zotit arritëm mirë", tregoi Morena. "Faleminderit Zot që më mbrojte", shtoi ajo.

Morena përjeton tmerr në avion: Faleminderit Zot për një

Morena përjeton tmerr në avion: Faleminderit Zot për një

Morena përjeton tmerr në avion: Faleminderit Zot për një

Morena përjeton tmerr në avion: Faleminderit Zot për një