Showbizz Shqiptar, 25 Janar 2023, 14:33

Momentet më të ëmbla/ Luizi dhe Kiara kujdesen për 'beben' mes puthjeve e përqafimeve

XING

Momentet më të ëmbla/ Luizi dhe Kiara kujdesen për

Kiara dhe Luizi ishin çifti i radhës që duhej të përkujdeseshin për “Arbanën” e vogël. Dyshja dhuruan momente shumë të ëmbla mes përqafimesh dhe puthjesh.

Momentet më të ëmbla/ Luizi dhe Kiara kujdesen për

"Bana a ta puç babin unë?", i tha Kiara bebes kukull dhe iu afrua këngëtarit për t'i dhuruar një puthje në faqe. 

Momentet më të ëmbla/ Luizi dhe Kiara kujdesen për

"Lui puçe mamin", shtoi më pas ajo teksa këtë herë ishte Luizi ai që e puthi.

Momentet më të ëmbla/ Luizi dhe Kiara kujdesen për

Më tej, Kiara dhe Luizi bënë një foto familjare dhe u argëtuan me "vajzën" e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)