Showbizz Shqiptar, 20 Nëntor 2022, 16:14

Mevlani konfirmoi lidhjen e dashurisë me Albulenën, Shqipja habit me reagimin

XING

Mevlani konfirmoi lidhjen e dashurisë me Albulenën, Shqipja habit me

Ditën e sotme në “Trotuar” Mevlani konfirmoi lidhjen e dashurisë me këngëtaren Albulena Ukaj, me të cilën ka dhe një bashkëpunim muzikor. Lidhja e tyre u shoqërua me urime të shumta, por dhe me akuza se është show që po përdoret për marketing.

Mevlani konfirmoi lidhjen e dashurisë me Albulenën, Shqipja habit me

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipja nuk e kurseu një urim dhe tha mendimin e saj për lidhjen e tyre.

Mevlani konfirmoi lidhjen e dashurisë me Albulenën, Shqipja habit me

“Mevlani gjersa ka arritur gati në fejesë me të, nuk besoj që mund ta ketë për shaka marrëdhënien e tij të dashurisë se e kemi parë që Mevlani investon në një marrëdhënie. Shpresoj që të ketë gjetur gocën e duhur dhe shpresoj që goca të ketë po të njëjtat ndjenja që ke dhe ti”, u shpreh ajo.

Mevlani u habit nga reagimi i saj dhe tha: A ka mundësi të kthej diçka përmbys?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E Diell ?? (@ediell_topchannel)