Showbizz Shqiptar, 26 Maj 2023, 23:17

'Me shumë mundime ma prishi mendjen', Almeda tregon si u njoh me Tolgahanin

XING

'Me shumë mundime ma prishi mendjen', Almeda tregon si u njoh me

Almeda Abazi ka ndarë për të gjithë publikun historinë e saj të veçantë të njohjes me aktorin dhe producentin turk Tolgahan Sayisman, në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

'Me shumë mundime ma prishi mendjen', Almeda tregon si u njoh me

Moderatorja tregoi se patën një pëlqim të menjëhershëm e reciprok të dy, teksa ishin njohur nëpërmjet shoqërisë së përbashkët.

'Me shumë mundime ma prishi mendjen', Almeda tregon si u njoh me

Mirëpo duket se për Tolgën nuk paska qenë e lehtë t’ia marri zemrën Almedës, pasi kjo e fundit ishte tepër e fokusuar në karrierë.

'Me shumë mundime ma prishi mendjen', Almeda tregon si u njoh me

“Kishim të dy të njëjtin rreth shoqëror e papritur pëlqyem njeri-tjetrin. Ishte diçka reciproke. Ai është munduar shumë në fillim sepse unë kam patur ‘murin’ tim dhe nuk e kisha mendjen tek dashuria e tek lidhjet. Isha e fokusuar në karrierë, por me shumë mundime, Tolga ma prishi mendjen!”, u shpreh Almeda.