Showbizz Shqiptar, 12 Maj 2022, 15:34

'Më pëlqeu si dukesha, si shpirt', Ronela Hajati ironizon pas kritikave

XING

'Më pëlqeu si dukesha, si shpirt', Ronela Hajati ironizon

Ronela ka vendosur t’iu përgjigjet të gjitha këtyre kritikave dhe komente negative që po qarkullojnë në rrjete sociale pas performancës së saj në Eurovision.

'Më pëlqeu si dukesha, si shpirt', Ronela Hajati ironizon

“Ore Shqipe, po na këndoni ndonjë këngë tjetër të Eurovision apo vetëm timenkeni qejf? Sa të mirë që jeni. Në fakt mua më shumë më pëlqeu si u duka. Si shpirt! #shqipëriaderinëvdekje #askushnuktëdosashqipet”, shkruan këngëtarja në një postim në Instastory.

'Më pëlqeu si dukesha, si shpirt', Ronela Hajati ironizon

Ronela ka postuar dhe një video ku thuhet se shqiptarëve u vjen e keqja nga vetja sepse nuk kanë dashuri për njëri-tjetrin.

'Më pëlqeu si dukesha, si shpirt', Ronela Hajati ironizon

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eri Dee (@eri.dee)

'Më pëlqeu si dukesha, si shpirt', Ronela Hajati ironizon

'Më pëlqeu si dukesha, si shpirt', Ronela Hajati ironizon