Nga Bota, 17 Korrik 2022, 23:23

Martohen në fshehtësi Jeniffer Lopez dhe Ben Affleck

XING

Martohen në fshehtësi Jeniffer Lopez dhe Ben Affleck

Jennifer Loepz dhe Ben Affleck janë martuar të shtunën tregojnë dokumentet e dorëzuara në shtetin e Nevada. Çifti thuhet se ka bërë një ceremoni të vogël, vetëm me familjarët e tyre.

Martohen në fshehtësi Jeniffer Lopez dhe Ben Affleck

Të dy ishin fejuar më herët në prill, ndërsa tashmë zyrtarisht janë bashkëshortë dhe madje Lopez ka marrë ligjërisht edhe mbiemrin e burrit të saj.

Martohen në fshehtësi Jeniffer Lopez dhe Ben Affleck

Affleck 52 vjeç dhe Jenifer, 49 kanë një histori interesante bashkë. Ata u lidhën për herë të parë në vitet 2000 dhe bënë dy filma së bashku. Më pas në 2004-ën çifti u nda për tu ribashkuar pas 17 vitesh.

Martohen në fshehtësi Jeniffer Lopez dhe Ben Affleck

Gjatë periudhës së ndarjes, Lopez u martua me kantautorin Mark Anthony, me të cilin u divorcua në 2014-ën, ndërsa Affleck me aktoren Jennifer Garner, në të cilën u divorcua në 2018-ën.

Martohen në fshehtësi Jeniffer Lopez dhe Ben Affleck