Showbizz Shqiptar, 19 Mars 2023, 15:46

Maestro flet pas daljes: Nëse Luizi dhe Olta do të largoheshin nga BBV, do ikja pas tyre

XING

Maestro flet pas daljes: Nëse Luizi dhe Olta do të largoheshin nga

Armaldo u eliminua mbrëmjen e djeshme nga "Big Brother VIP" ndërsa sot ai ishte i ftuar në "Fan Club" ku dha intervistën e parë pas daljes. 

Maestro flet pas daljes: Nëse Luizi dhe Olta do të largoheshin nga

Ai u shpreh se nuk e priste që do të ishte kaq gjatë brenda shtëpisë së famshme. Maestro shtoi se nëse do të ishin larguar Olta dhe Luizi, ai do të kishte ikur nga shtëpia.

Maestro flet pas daljes: Nëse Luizi dhe Olta do të largoheshin nga

Aulona Musta: A e prisje të zgjasje kaq gjatë.

Maestro: Nuk e prisja, por me dashamirësinë që kishte Olta dhe Luizi, shkoi… Unë e kam thënë që nëse nuk do kisha Oltën dhe Luizin aty unë nuk e gjeja veten në Big Brother dhe nëse ata do të largoheshin, do të ikja edhe unë pas tyre.