Showbizz Shqiptar, 22 Janar 2023, 17:35

Maestro e thotë troç: Nuk ka kuptim 'Big Brother' pa Luizin

XING

Maestro e thotë troç: Nuk ka kuptim 'Big Brother' pa

Efi dhe Luizi janë izoluar së bashku në një dhomë brenda Big Brother-it, ku duhet të kujdesen për një beb. Nga ana tjetër, Kiara dhe Armaldo kanë biseduar deri në orët e para të mëngjesit për këngëtarin.

Maestro e thotë troç: Nuk ka kuptim 'Big Brother' pa

Kiara ia ka ndjerë menjëherë mungesën, ndërsa maestro është shprehur se "pa Luizin, nuk ka kuptim Big Brother".

Maestro e thotë troç: Nuk ka kuptim 'Big Brother' pa

Armaldo: Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin tani. Tani si t'ja bëjmë? Le të flasim drejt: Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin! Pikë. Mbaroi. Nuk ka më dyshime. Ja ke për të parë ti këto dy ditë që nuk është ai, ça do bëhet? Më thuaj me kë mund të bëj debat, me kë mund të bëj një shaka, me kë unë mund të grricem? H më thuaj, më gjej një

Kiara: Nuk ka

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)