Showbizz Shqiptar, 13 Maj 2022, 23:28

Lyrical Son apo Mc Kresha? Ja cili artist paguhet më shumë në koncerte

XING

Lyrical Son apo Mc Kresha? Ja cili artist paguhet më shumë në

Mc Kresha dhe Lyrical Son ishin mbrëmjen e sotme të ftuar në emisionin e vëllezërve Veshaj, “Më lër të flas”. Mes të tjerash, dyshja u pyetën se cili paguhet më shumë në koncerte.

Lyrical Son apo Mc Kresha? Ja cili artist paguhet më shumë në

Përgjigjen e dha Kresha, teksa u shpreh se ato e ndajnë çdo fitim bashkë.

Lyrical Son apo Mc Kresha? Ja cili artist paguhet më shumë në

“Ne kemi pasur grindje, kacafytje, keqkuptime të të gjitha natyrave të mundshme, përveç lekut. Ne gjithçka e ndajmë 50 me 50”, tregoi ai.

Lyrical Son apo Mc Kresha? Ja cili artist paguhet më shumë në

Lyrical Son apo Mc Kresha? Ja cili artist paguhet më shumë në

Lyrical Son apo Mc Kresha? Ja cili artist paguhet më shumë në

Lyrical Son apo Mc Kresha? Ja cili artist paguhet më shumë në