Showbizz Shqiptar, 19 Mars 2023, 16:46

Luizi i bën ofertën e papritur Kristit, ja për çfarë bëhet fjalë

XING

Luizi i bën ofertën e papritur Kristit, ja për çfarë

Mbremjen e djeshme, pasi hapi Kutinë e Pandorës, Nita zgjodhi të çojë në nominim çiftin Qetsor-Kristi dhe çiftin Olta-Kiara. Çifti që votohet më shumë nga publiku, do të përballet kokë më kokë të martën dhe një banor del nga shtëpia.

Luizi i bën ofertën e papritur Kristit, ja për çfarë

Luizi ka biseduar së fundmi me Kristin në lidhje me këtë nominim dhe i ka bërë një ofertë. Ai i ka propozuar: Të eliminojmë Qetsorin. Për ta bërë këtë Luizi i ka thënë Kristit që mos të krijojë situata dhe debate me Qetsorin pasi kjo do të "fuqizonte" Qetsorin dhe do e penalizonte atë.

Luizi i bën ofertën e papritur Kristit, ja për çfarë

Nga ana tjetër Kristi i ka treguar se Olta do bëj çmos që të largojë Kiarën nga shtëpia. Vetë aktorja tha mbrëmjen e djeshme se meqë Luizi i nxorri Armaldon, ajo do i largojë Kiarën.