Showbizz Shqiptar, 20 Nëntor 2022, 23:48

Luana Vjollca zbulon rrogat e Besit dhe Olsit: Paguhen më shumë se unë

XING

Luana Vjollca zbulon rrogat e Besit dhe Olsit: Paguhen më shumë se

Tashmë dihet që dy kapitenët e sezonit të parë të spektaklit “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën janë dy aktorët e humorit, Bes Kallaku kapiteni i skuadrës së kuqe, “Luanët e kuq” dhe Olsi Bylyku i skuadrës së verdhë, “Luanët e verdhë”.

E gjitha nisi nga disa nota humori nga Besi drejtuar Olsit duke thënë: “I shkreti është edhe pa rrogë”, ndërsa autorja e spektaklit, Luana nuk mundi të mos reagonte e cila shtoi duke qeshur se mirë që s’është aspak e vërtetë, por çunat madje paguhen më shumë se vetë Luana në “Zemër Luana”.