Showbizz Shqiptar, 17 Mars 2023, 09:53

Loredana në një lidhje të re dashurie? Fotoja që ngjalli dyshimet

XING

Loredana në një lidhje të re dashurie? Fotoja që ngjalli

Loredana ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me postimin e saj të fundit në Instagram. Ajo ka publikuar një foto ku shihet e kapur dorë për dore me dikë, identitetin e të cilit nuk e ka zbuluar.

Loredana në një lidhje të re dashurie? Fotoja që ngjalli

Në rrjet është aluduar se reperja ka nisur një lidhje të re dashurie, mirëpo nuk dihet ende si qëndron e vërteta.

Loredana në një lidhje të re dashurie? Fotoja që ngjalli

Kujtojmë se lidhja e Loredanës me Mozzikun ka qenë një ndër më të komentuarat. Dyshja kanë dhe një vajzë të quajtur Hana.

Loredana në një lidhje të re dashurie? Fotoja që ngjalli

Loredana në një lidhje të re dashurie? Fotoja që ngjalli

Loredana në një lidhje të re dashurie? Fotoja që ngjalli

Loredana në një lidhje të re dashurie? Fotoja që ngjalli