Showbizz Shqiptar, 5 Tetor 2022, 11:27

Le të fillojë magjia: Zbulohet kush do të prezantojë krah Ardit Gjebreas te 'Kënga Magjike'

XING

Le të fillojë magjia: Zbulohet kush do të prezantojë krah

Netët e "Këngës Magjike" janë afër dhe vetëm së fundmi faqja zyrtare e spektaklit ka zbuluar se kush do të prezantojë krah Ardit Gjebreas. 

Le të fillojë magjia: Zbulohet kush do të prezantojë krah

Në edicionin 23 krah moderatorit do të shohim Eva Muratin dhe Olta Beqirin, dy emra të njohur për publikun. Eva është prezantuese sportive, ndërsa Olta një aktore e re.

Le të fillojë magjia: Zbulohet kush do të prezantojë krah

"Ardit Gjebrea, Eva Murati dhe Olta Beqiri do të jenë trinomi që do të na mbajë të gozhduar në katër netët finale. Le të fillojë magjia!", thuhet në njoftim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kënga Magjike (@kengamagjikeofficial)