Nga Bota, 26 Prill 2023, 17:51

Ky është i dashuri i ri i Dua Lipës

XING

Ky është i dashuri i ri i Dua Lipës

Dua Lipa ka bërë publike lidhjen me Romain Gavras. Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto me regjisorin greko-francez në story të Instagram-it.

Ky është i dashuri i ri i Dua Lipës

Në foto duket dora e Dua Lipës duke mbajtur një polaroid ku shihet ajo duke qeshur me partnerin.

Ky është i dashuri i ri i Dua Lipës

Kjo është hera e parë që të dy shfaqen bashkë në rrjete sociale dhe bëjnë publike lidhjen e tyre.

Ky është i dashuri i ri i Dua Lipës

Romain Gavras është 41 vjeç. Ai është i njohur edhe për lidhjen me këngëtaren tjetër shqiptare, Rita Orën.