Showbizz Shqiptar, 20 Shtator 2022, 00:38

Kush tha që Beatrix s'do jetë pjesë e 'Dance with me'

XING

Kush tha që Beatrix s'do jetë pjesë e 'Dance with

Beatrix Ramosaj mund të jetë pjesë e spektaklit Dance With Me në Tv Klan në këtë edicion të 7-të. Në rrjet u përfol se këngëtaren nuk do e shohim në kastin e artistëve, por prezantuesja Alketa Vejsiu është shprehur se do të ketë hyrje të reja dhe surpriza në puntatat e radhës së spektaklit.

Ka qenë Ermal Mamaqi, si anëtar i jurisë, ai i cili pyeti nëse do të jetë Beatrixi. Alketa ftesën e la të hapur për bukuroshen nëse dëshiron të bëhet pjesë e këtij spektakli.

Alketa Vejsiu: Do të kemi hyrje të reja në këtë formacion.

Ermal Mamaqi: Do vijë Beatrixi?

Alketa Vejsiu: Nuk e dimë në do vijë Beatrixi.

Ermal Mamaqi: Aman Beatrix nëse na dëgjon të lutem hajde.

Alketa Vejsiu: Gjithçka mund të ndodhi. Beatrix Ramosaj mund të kërcejë këtu në DWMA, mirë se të vijë. 

Kush tha që Beatrix s'do jetë pjesë e 'Dance with