Showbizz Shqiptar, 24 Nëntor 2022, 12:41

Kozeta Kurti zbulon padashur se do të martohet, ja kur do të mbahet dasma

XING

Kozeta Kurti zbulon padashur se do të martohet, ja kur do të mbahet

Kozeta Kurti ka zbuluar se do t’i japë fund beqarisë. Lajmin gazetarja e bëri të ditur gjatë gjysmëfinales së dytë të festivalit “Kënga Magjike”.

Pjesë nga biseda:

Kozeta Kurti: Dhe që unë mos të dukem si gjithmonë besnike e mendimeve të mia, pavarësisht se ose nuk kam rënë në dashuri që nuk më vjen kjo dashuria kaq e madhe sa i vjen Anxhelës, ose…

Ardit Gjebrea: Si nuk ke rënë në dashuri? Më fal pak, a kemi dasmë në Korrik?

Kozeta Kurti: E kemi.

Ardit Gjebrea: Deklaruam një të re për Kozeta Kurtin! U desh të dilte sonte që në Korrik do kemi dasmë!

Anxhela Faber: Mirë që e thashë unë atë deklaratën e dashurisë, se s’do e kishim marrë vesh.

Ardit Gjebrea: Dhe nuk është thënë asnjëherë, mezi prisja ta thosha. Jeshile për dasmën, më falni për Albin.

Kozeta Kurti zbulon padashur se do të martohet, ja kur do të mbahet