Nga Bota, 22 Maj 2022, 21:26

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker martohen për herë të tretë, pamje nga dasma luksoze në Portofino

XING

Kourtney Kardashian dhe Travis  Barker martohen për herë të

Mbrëmjen e sotme Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë martuar për herë të tretë në një ceremoni romantike në Portofino të Italisë. Travis, 46 vjeç, është shfaqur i veshur me një kostum të zi dhe me një këmishë të bardhë, i shoqëruar nga djali i tij 18 vjeçar, London.

Kourtney Kardashian dhe Travis  Barker martohen për herë të

Nga ana tjetër Kourtney është shfaqur e veshur me një fustan të bardhë e të shkurtër nusërie, me një buqetë trëndafilash në dorë. Mamaja e saj Kriss Jenner e ka shoqëruar për në altar. Ceremonia ka qenë e arreduar nga stenda gjigande të mbushura me trëndafila të kuq dhe nga dhjetra qirinj në kavanoza qelqi që kanë krijuar një pamje shumë romantike.

Kourtney Kardashian dhe Travis  Barker martohen për herë të

Të ftuar kanë qenë personazhe të famshëm, miq e familjarë të çiftit. Kujtojmë se Travis dhe Kourtney u martuan dhe me datë 16 Maj në Santa Barbara, Kaliforni. Ndërsa dasma e tyre e parë ishte në Prill (po ky vit) në New York. Dyshja u martuan por jo ligjërisht, sepse nuk kishin certifikatën. Tashmë martesa ka ndodhur vërtetë.

Burimi: Daily Mail

Kourtney Kardashian dhe Travis  Barker martohen për herë të

Kourtney Kardashian dhe Travis  Barker martohen për herë të

Kourtney Kardashian dhe Travis  Barker martohen për herë të

Kourtney Kardashian dhe Travis  Barker martohen për herë të

Kourtney Kardashian dhe Travis  Barker martohen për herë të

Kourtney Kardashian dhe Travis  Barker martohen për herë të